Uživatel:
Heslo:

Vítejte na NaturalRevenue.com

NaturalRevenue.com je partnerský program vytvořený tak, aby mohli webmasteři z celého světa optimálně zvýnosnit své webové stránky. Po tom co se zaregistrujete, budete mít přístup ke všem materiálům online marketingu pro všechny vůdčí bylinné produkty a lékařská zařízení na trhu. Tyto produkty jsou ty jediné, které mají certifikáty kvality, které vyžaduje pro jejich volný prodej Evropská Unie.

Jak to funguje?

Je to velmi jednoduché! Prostřednictvím vašeho osobního účtu si budete moci vybrat reklamu, která se nejlépe přizpůsobí vašim webovým stránkám. Platíme komise mezi 35% a 55% za každý prodej, který se vyprodukuje protřednictvím banneru. Tento systém je 100% spolehlivý, naším hlavním zájmem je nabídnout našim partnerům kvalitní nástroje pro dosažení vyšších výnosů.

Pevně věříme ve vztah Získat - Získat. Na rozdíl od jiných programů chceme, aby naši partneři zvyšovali své komise každý měsíc. Proto nabízíme zdarma pomoc pro webmastery, aby mohli optimalizovat svou online reklamu a navrhneme efektivní řešení pro váš konkrétní případ. 

Affiliate Manager?

Náš tým se skládá z affiliate manažerů specializovaných v oblasti reklamy a obchodního managementu. Poradíme vám jak zvýšit prodej, vytvořit vlastní reklamy a nabídky pro své webové stránky, pomůžeme vám optimalizovat vaše webové stránky či zdroje. Mluvíme vaším jazykem: kontaktujte naše servisní oddělení. Připojte se ve vašem rodném jazyce.

Je to poprvé co pracujete na partnerském programu?

Navštivte naši sekci Často kladené dotazy a poté kontaktujte jednoho z našich managerů partnerského programu.